121 Parfém BOS BALDESSARINI vzorek 2 ml Inspirováno vůní: Hugo Boss Baldessarini

30 Kč –20 %
121 vzorka 2ml 884
30 Kč –20 % 24 Kč 19,83 Kč bez DPH
Vyprodáno

INSPIROVÁNO VŮNÍ

Hugo Boss Baldessarini

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento parfém je inspirován vůní Hugo Boss BaldessariniNaše parfémy se vyrábějí ze stejných ingrediencí a stejným postupem jako originální parfémy známých značek.

Obsah: 2 ml

Hlava - mandarinka, hořký pomeranč, máta

Srdce - pačuli, hřebíček pupeny, kmín

Základ - santalové dřevo, borovice, pačuli listí, tabák

Charakter - kořenitá, orientální-dřevitá

Trvanlivost jeho vůně je zaručena přítomností min. 18% parfémovaného oleje.

O značce:

Hugo Boss je značka módy a stejně tak životního stylu. Dokonalá, energická a stylová – tři slova, které ji vystihují. Němec Hugo Ferdinand Boss založil svou společnost Hugo Boss, v roce 1923 v Metzingenu, v Německu a jelikož v této době vládla 1. světová válka, orientoval se především na návrhy a výrobu vojenských uniforem pro vojáky. V roce 1931 se stal členem nacistické strany. Po skončení 2. světové války se značka začala vytrácet z povědomí lidí a postupem času se na ni úplně zapomnělo.

O parfému:

Opravdový muž jedná cílevědomě. Často se soustředí na svůj úkol do té míry, že zapomíná o okolním světě. Často vyžaduje, aby vše bylo co možná nejdokonalejší. Je soutěživý. Možná to na první pohled nevypadá, ale stejné cíle si často klade v péči o svůj zevnějšek. Právě z tohoto důvodu kolínská voda Hugo Boss Baldessarini bude ideální volbou.

vůně přináší spojení mandarinky, hořkého pomeranče a máty v hlavě. V srdci najdeme květy pačuli, hřebíčku a kmínu. Základ tvoří tóny santálového dřeva, borovicové živice, pačuli, tabáku, vůni jantaru a pižma.

Kolinská Hugo boss Baldessarini je ideální volbou pro každého muže, který velice rád působí dojmem elegance, a který zároveň má svůj vlastní styl. Kde nejdůležitější je pocit dokonalosti a vědomí vlastních dosažitelných cílů. Hugo Boss Baldessarini představuje bez nadsázky nejmodernější trendy součastného světa.

Jak někdo správně poznamenal, tato vůně působí dojmem něčeho zakázaného, jako sex v kostele. Odděluje muže od chlapců a kdo ji aspoň jednou vyzkoušel, již nemůže odolat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Hmotnost: 0.02 kg
CHARAKTER vůně: kořenitá, dřevitě-orientální
INSPIRACE ZNAČKOU: HUGO BOSS
INSPIROVÁNO VŮNÍ: Hugo Boss Baldessarini
URČENÍ: Pánský parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: