Naši milý zákazníci. V období od 25. 3. 2024 do 24. 4. 2024 nám nebude fungovat zákaznická linka. Za tuto skutečnost se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení. V případě poblému či dotazu nás prosím kontaktujte na email: info@vonela.cz

175 Parfém CKL ONE 50 ml v krabičce Inspirován: Calvin Klein CK One

440 Kč –11 %
krabička
440 Kč –11 % 390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Do týdne

INSPIROVÁN: Calvin Klein CK One

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirován: Calvin Klein CK One. Naše parfémy se vyrábějí ze stejných ingrediencí a stejným postupem jako originální parfémy známých značek.

Obsah: 50 ml

Hlava - kardamon, mandarinka, citron, papája, bergamot, ananas

Srdce - kořen kosatce, fialka, růže, konvalinka, muškátový ořech, jasmín

Základ - jantar, santalové dřevo, pižmo, cédr, oacmoss

Charakter - CITRUSOVÁ, SVĚŽÍ

Trvanlivost jeho vůně je zaručena přítomností min. 18% parfémovaného oleje.

O značce:

Calvin Klein se narodil 1942 roce v New Yorku. Již jako náctiletý se velice zajímal o navrhování různého druhu oblečení a hodně času trávil skicováním žen ve vymyšlených přes sebe kostýmech. Po ukončení střední umělecké návrhářské školy, začal okamžitě studovat na Fashion Institute of Technology na Manhattanu.

O parfému:

CK One patří jednoznačně k nejoblíbenějším vůním značky Calvina Kleina pod nálepkou unisex. Tato vůně není jen výjimečná tím, z čeho se skládá, ale také tím, pro koho je určena a jak samotný název vůně napovídá, Calvin Klein se zde snažil o sjednocení muže a ženy. Nazývejme toto sjednocení souzněním, které může být pro oba velice příjemné.

CK One je v horní časti tvořena bergamotem, kardamonem, sladkou vůní melounu, papáji i ananasu. Kromě speciálního extraktu z jasmínu, srdce tvoří i něžná vůně fialky, růže či muškátu. Calvin Klein pro svůj základ této moderní vůně zvolil dvě nová pižma ve spojení s jantarem a lehkou vůní dubového mechu. 

Ve Vůni CK One najdete přirozenost s moderními trendy. Osoba, která tuto vůni používá, se vyznačuje svou osobností. CK One se orientuje do vnitra a podporuje tyto navenek rozlišené skupiny, které se rádi identifikují s tímto směrem a filosofií. Vůně, která vás osvěží svou směsicí různých tónů pižma a ovoce na jejím základu, který pochází převážně ze samotného lesa.

Myšlenka samotného Calvina Kleina je v tom, že lidé se o tuto vůni mohou dělit bez ohledu na pohlaví. Představoval si to tak, že vůně by se mohla stát jednotnou pro milence, páry a přátele. Calvin Klein svou vůní One chce dosáhnout lidské jednoty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PÁNSKÉ PARFÉMY
Hmotnost: 0.3 kg
CHARAKTER vůně: citrusová, svěží
INSPIRACE ZNAČKOU: CALVIN KLEIN
INSPIROVÁNO VŮNÍ: Calvin Klein CK One
URČENÍ: Pánský parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: