Najdete nás i na MALL.CZ

197 Parfém BUL AQVA MARINE POUR HOMME obsah 30 ml Inspirováno vůní: Bvlgari Aqva Marine pour Homme

230 Kč –9 %
Bez názvu
230 Kč –9 % 209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.2.2023

INSPIROVÁNO VŮNÍ

Bvlgari Aqva Marine pour Homme

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento parfém je inspirován vůní Bvlgari Aqva Marine pour Homme. Naše parfémy se vyrábějí ze stejných ingrediencí a stejným postupem jako originální parfémy známých značek.

Obsah: 30 ml

Hlava - květ pomerančovníku, grapefruit

Srdce - posidonie, morska květina rostoucí ve Středozemním moři, květy

Základ - ambra, bílé cedrové dřevo

Charakter - vodní, kořeněná-svěží

Trvanlivost jeho vůně je zaručena přítomností min. 18% parfémovaného oleje.

O značce:

Historie značky Bvlgari je vlastně životním příběhem Řeka Sotiria Bulgariho, který se stejně jako jeho předkové, věnoval výrobě vzácných stříbrných šperků a rytin. V roce 1879 odešel z řecké vesničky Kallarrytes do Itálie a usadil se v malebném Římě. Své šperky nejdříve, stejně jako jeho otec Giorgios, nabízel jen po domech a na ulici Pincio před Francouzskou akademií. Později si však splnil dávný sen a otevřel si vlastní prodejnu na ulici Via Sistino 85.

O parfému:

Bvlgari uvedl Aqva Marine v roce 2008. Tvůrcem parfému je Jacques Cavallier, který je také tím, kdo vytvořil kompozici vůní parfému Bvlgari Aqva pour Homme v roce 2005. Usiloval o to, vytvářet vůně, které přinášejí svěžest. Také chtěl, aby v sobě nesly životodárnou sílu oceánu. Můžeme říci, že jeho vůně asociují průzračnost vody, s jejím nekonečným prostorem, který nabízí sny pro každého.

Při nanesení se rozptýlí svěží vůně založená na citrusové vůni grapefruitu, která je jasně rozlišitelná a zůstává na kůži. Tyto dlouhotrvající tóny ustupují svěží vůni jemného akordu Posidonie. Ta je doprovázena rozmarýnem. Tato vůně v sobě nese lehké tóny máty a zdá se, že dřevitý tón rozmarýnu tento dojem zesiluje. Tráva neroli posiluje dojem svěžesti. Parfém se pohybuje mezi těmito dvěma vonnými liniemi.

Po nanesení vydrží dlouho – vůně nevyprchává ani se neoslabuje.  Ačkoli byla inspirována větrem vanoucím od oceánu, zůstane stále silná a nerozplyne se. Parfém vás zaujme svými různorodými tóny a pocitem vyrovnanosti, který vám vydrží po téměř 17 hodin.

Voda jako jeden z živlů může smýt obavy a pochyby a odnést je úplně pryč.

Parfém je navržen pro mladé muže, kteří zatím nejsou ani zdaleka zralí, nebo se tomu raději sami vyhýbají. Hodí se k touze po rychlosti a uvolnění, které přináší následné vítězství.

Aqva Marine je často srovnávána s vůní Tokyo od Kenza, ale každý muž má jinou oblíbenou vůni. Následujte svůj styl, a nemůžete sáhnout vedle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obsah 30 ml
Hmotnost: 0.2 kg
CHARAKTER vůně: kořenitě-svěží, vodní
INSPIRACE ZNAČKOU: BVLGARI
INSPIROVÁNO VŮNÍ: Bvlgari Aqva Marine pour Homme
URČENÍ: Pánský parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: