Najdete nás i na MALL.CZ
Naši milý zákazníci, velmi se omlouváme, ale v tomto týdnu může docházet ke zpoždění dodání zásilek. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

539 parfém ESC MOLECULE 01 50 ml v krabičce Inspirováno vůní: Escentric Molecules MOLECULE 01

450 Kč –20 %
539 parfem 50ml 2762
450 Kč –20 % 360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
14.12.2021

INSPIROVÁNO VŮNÍ

Escentric Molecules MOLECULE 01

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento parfém je inspirován vůní Escentric Molecules MOLECULE 01. Naše parfémy se vyrábějí ze stejných ingrediencí a stejným postupem jako originální parfémy známých značek.

Obsah: 50 ml

Hlava - Iso E Super

Srdce - Iso E Super

Základ - Iso E Super

Charakter - dřevitá, svěží

Trvanlivost jeho vůně je zaručena přítomností min. 18% parfémovaného oleje.

O značce:

Neznámá značka Escentric Molecules se po svém uvedení v roce 2006 stala téměř přes noc fenoménem. Nekonvenční vůně z kolekce Escentric Molecules patří mezi revoluční parfémy zejména svým složením. Escentric Molecules převratný koncept vůní, vytvořil německý parfumér Geza Schön, který chtěl především zbourat veškeré dosavadní konvence a myšlenky. Escentric Molecules jsou radikálně odlišné od parfémů, které jsou běžně k dostání.

Escentric Molecules nabízí osm vůní rozdělených do dvou kategorií – Molecule a Escentric.
Vůně Molecule 01, 02, 03 a 04 jsou revoluční svým složením. Na rozdíl od klasických parfémů, které se skládají i z více než sta složek, tvoří vůně Molecule kromě vody a alkoholu pouze jediná vonná syntetická složka Iso E Super, která se chová podobně jako feromony. Parfémy jsou specifické tím, že na každém voní trochu jinak a mají tendenci se na svém nositeli ztrácet a znovu objevovat. Přesněji řečeno, přítomné jsou stále, jen naše nosy nejsou na rozdíl od nosů parfumérů profesionálů natolik vytrénované, aby dokázaly nepřetržitě vnímat jedinou vonnou složku. Velmi také záleží na tom, v jakém prostředí se zrovna jejich nositel nachází a jaké chemické procesy probíhají v jeho těle. Rozklad vůně také velmi ovlivňuje strava uživatele.
Základ parfémů Escentric 01, 02, 03 a 04 tvoří složky vůní Molecule 01, 02, 03 a 04 v extrémně vysoké koncentraci, tentokrát jsou ale doplněny o další vonné ingredience. Oproti tradiční stavbě hlava-srdce-základ však Escentric 01 a 02 po aplikaci přecházejí z hlavy přímo do základu. Jako by vůně neměly srdce, zato obrovskou duši.

O parfému:

Molecule 01 je unisexová vůně od značky Escentric Molecules. Tuto vůni tvoří jediná složka syntetického původu, která je ve světě vůní známá pod názvem Iso E Super. Jedná se o nekompromisně puristickou vůni, po jejíž aplikaci můžete zaznamenat jemnou sametově dřevitou vůni. Iso E Super se navíc chová podobně jako feromony, takže svému nositeli propůjčuje nepopsatelnou auru, která působí na lidi kolem jako magnet.

Molecule 01 je vůně, která vyšla v roce 2016 a jejím tvůrcem je parfumér Geza Schön.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfém v dárkové krabičce 50 ml
Hmotnost: 0.3 kg
CHARAKTER vůně: dřevitá, svěží
INSPIRACE ZNAČKOU: EXCENTRIC MOLECULES
INSPIROVÁNO VŮNÍ: Excentric Molecules MOLECULE 01
URČENÍ: Dámský parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: