O dodavateli parfémů firmě Zag Zodiak (Dori Lux s.r.o.)

Dori Lux sro zahájila svou činnost v oblasti parfumerie a kosmetiky jako malá rodinná firma již v roce 1991. V průběhu let se činnost společnosti rozrostla z obchodu na specializovanou výrobu a dnes s nasbíranými bohatými zkušenostmi a inovativním duchem společnost spolupracuje se zákazníky po celé Evropě a nabízí širokou škálu parfémů a parfumérských produktů vyrobených z nejkvalitnějších surovin.

Produkce

Pro účely výroby má  firma Dori Lux Ltd. vlastní výrobní dílnu v srdci růžového údolí Bulharska. Výrobky z jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a normou GMP - ISO 22716 v ekologicky čisté oblasti obce Otets Paisievo, region Plovdiv, na ploše 1000 m2.

Proč ZAG Zodiak?

Již více než 20 let nabízí firma Dori Lux svým zákazníkům pod vlastní značkou ZAG Zodiak nejkvalitnější parfémy a kosmetické produkty, vyráběné s mimořádným důrazem na detail a za dostupné ceny. Základem úspěchu výrobků ZAG Zodiak je vnucený vysoký standard ve výrobě, pečlivý a přesný výběr surovin, stejně jako neustálá snaha, aby výrobky odpovídaly moderním trendům poptávky a patřily mezi lídry v oboru z hlediska poměru kvality a ceny.

ZÁVAZEK firmy Dori Lux

 

Vysoká kvalita

Vybrané parfémové kompozice nejvyšší třídy a produkty vyvinuté se zaměřením na trvanlivost a intenzitu vůně. 

Recyklovatelný obal

Praktické opakovaně použitelné šroubovací lahvičky na pomoc planetě. 

Bez krutosti

Produkty ZAG Zodiak a složky v nich použité nejsou testovány na zvířatech. 

Bezpečné produkty

Vyrobeno v souladu s bezpečnostními standardy kosmetických přípravků dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009

VÝHODY

Garantovaný původ surovin

Všechny naše parfémové kompozice a parfémové ingredience pocházejí z Francie s certifikátem kvality a bezpečnosti a splňují standardy International Fragrance Association (IFRA) pro vonné složky.

Vyrobeno v Bulharsku

Produkty ZAG Zodiak jsou vyráběny v Bulharsku v ekologicky čisté oblasti na úpatí Růžového údolí. Rodinný podnik, který začal s velkou vášní a láskou, se stal rychle rostoucím moderním podnikem s každoročně rostoucí výrobní kapacitou. Nadále však pracuje se stejným důrazem na detail a osobní přístup ke každému produktu ZAG Zodiak, protože si stojí za kvalitou našich produktů.

Nové trendy v parfumerii

Řady vůní ZAG Zodiak byly vybrány a vyvinuty pro znalce jemných parfémů. Sledujeme nejaktuálnější světové trendy s důrazem na úspěchy velkých jmen v parfumerii a zvláštní pozornost věnujeme novinkám v rychle se rozvíjejících niche vůních. Svět parfémů je komplexní vesmír, kde emoce vůně jsou důležitější než její název.

Nejlepší poměr cena/výkon

Značka Zag Zodiak dbá na vysokou kvalitu produktů s čistými recepturami a vybranými komponenty a snaží se nabízet to nejlepší za rozumnou cenu. Věříme, že vonět není drahý luxus. Naším posláním je nabízet našim zákazníkům nejlepší poměr kvality a ceny na trhu.